Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma Vakfı (EMŞAV) Korkutreis Mahallesi Necatibey Caddesi No: 22/10 Ankara Apartmanı Sıhhiye/ Cankaya /ANKARA adresinde Genel Merkez olarak faaliyetlerine başlamış olup halen Korkutreis Mahallesi Necatibey Caddesi No: 22/10 Ankara Apartmanı Sıhhiye/ Cankaya /ANKARA adresinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Vakfımız; vatan, millet, bayrak gibi kutsal değerler uğruna canlarını feda etmiş aziz şehitlerimizin geride kalan ailelerine sahip çıkmak, şehitlerimizin nurlu, gazilerimizin onurlu insanlar olarak toplumda hak ettikleri saygın yeri edinmeleri amacına yönelik faaliyetlerde bulunmak üzere kurulmuştur. Şu an da 10 ilde şube temsilciliğimiz bulunan vakfımız, Türk Polis Teşkilatımızın yaklaşık 1600 şehit ve 700 gazi ailesine hizmet sunmaktadır.

Vakıfımız kurulduğu tarihten bugüne kadar bütçesi doğrultusunda şehit ve gazi ailelerine maddi yardımlarda bulunmuş; Şehit ve Gazi çocuklarının düğün, nişan, sünnet gibi mutlu günlerinde maddi-manevi olarak yanlarında olmuştur.

Aynı zamanda Vakıf Genel Merkezi ve Şubelerimiz olarak Şehit ve Gazi ailelerimizin kamu kurum ve kuruluşları nezdinde hukuki işlemlerinin takipçisi olarak sorunlarının giderilmesine yönelik çalışmalarımızı da sürdürmekteyiz.

SİTE HARİTASI